Tags

,

Me and blogging regularly would be like:

Laughing Cheetahs

itd. itp.

Post oczywiscie przenoszony jak.. ee.. no.. tego.. ee.. (że dowcip może nie na miejscu.. ale że przecież nie da sie caly czas myslec, zeby kogos nie urazic.. ale oczywiscie jesli mozesz, to moze lepiej jest tego jednak w razie mozliwosci unikac..)

Anywayyyyyzzzzzz.. Wracajac do tematu.. Że post przenoszony i że pewnie miał wygladać jakoś inaczej, albo przynajmniej moglby, i że lepiej oczywiście, ale że może że już byłaby pora przyzwyczaić się, że plan/fantazja odbiega od rzeczywisctosci…..

Coś tam, oczywiście, i tak, że i tak że pierdolenie..

I to jeszcze w dodatku nieregularne.. No więc w rezultacie i tak mieścimy się w temacie.

Dziękuję Państwu za uwagę. Pozdrawiam i dobranoc.

Good night & good luck.

(choć jak teraz patrze w ta opcyjke z boku ze szedżulowaniem (BTW wiele pozytywnych zmian na WordPressie widze! Nice job! Keep it up!) to widzę, że z grubsza ostatnio regularnie co tydzien coś tam smaruję.. no nieprawdopodobne normalnie..! To w zasadzie jakby kompletnie jednak zaprzeczalo tematowi posta itd. Hm! Ciekawe! A czy tendencja sie utrzyma?? No nie wiem.. Ja tak nie cierpie deklaracji i OCZEKIWAŃ wobec itd. ……..  ale chuj, może może.. Pozdrawiam jeszcze raz, k, serdecznie (“oczywiscie nie mogleś się obejść bez wulgaryzmu, prawda??” i temu podobe pierdolenia)No więc pozdrawiam jeszcze raz serdecznie. No boozka, pa, pa pa pa, pa, k, pa………)

Advertisements